Karrier

Karrier

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Nyitott pozícióink

Key Account Manager

Tapasztalt Key Account Managert keresünk csapatunk erősítésére. Az ideális jelöltnek kiváló kapcsolatteremtő és problémamegoldó képességekkel kell rendelkeznie, valamint képesnek kell lennie a stratégiai gondolkodásra és a kereskedelmi lehetőségek kiaknázására.

Feladatok

  • Üzleti kapcsolatok kiépítése és fenntartása a kulcsfontosságú ügyfelekkel.
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése és azokra szabott megoldások kialakítása.
  • Értékesítési stratégiák kidolgozása és végrehajtása a cég célkitűzéseinek eléréséhez.
  • Rendszeres riportok készítése a vezetőség részére a teljesítményről és a tervezett projektek előrehaladásáról.
  • Szoros együttműködés a marketing csapattal a termékek és szolgáltatások hatékony piaci bevezetése érdekében.

Elvárások

  • Legalább 3 év tapasztalat a kulcsfontosságú ügyfelekkel való munkában.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek.
  • Stratégiai gondolkodásmód és az üzleti lehetőségek felismerése.
  • Proaktív és eredményorientált hozzáállás.
  • Kiváló problémamegoldó képességek és hatékony időmenedzsment.

Előnyök

  • Jó ismeretek az ipari és technológiai szektorokban.
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Segítőkész, szakmailag magasan képzett mentorok,
  • lendületes, fiatalos csapat,
  • fejlődési lehetőség,
  • továbbképzési lehetőségek,
  • változatos szakmai kihívások
  • stabil céges háttér.

  • Jelentkezésed küldd el a karrier@digitop.hu e-mail címre.
  • Az üzenethez csatold önéletrajzod és a motivációs leveledet.
Oldal tetejére