Karrier

Karrier

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Nyitott pozícióink

Projekt koordinátor

Tapasztalt és elkötelezett Projekt koordinátort keresünk, aki csatlakozik dinamikus csapatunkhoz. Ha szeretnél részt venni izgalmas projektekben, és fejleszteni a vállalat operatív hatékonyságát, akkor ez az állás neked szól.

Feladatok

  • Projektkezelés a tervezéstől a végrehajtásig, beleértve a határidők és költségvetés szoros nyomon követését.
  • Projektek tervezése és vezetése az OEEM stratégiai céljainak eléréséhez.
  • Csapatok koordinálása és motiválása a projekt céljainak elérése érdekében.
  • Kommunikáció és együttműködés a különböző részlegek és érintettek között.
  • Proaktív problémamegoldás és kockázatkezelés a projekt életciklusának minden szakaszában.

Elvárások

  • Legalább 5 év tapasztalat a projektmenedzsment területén.
  • Kiváló kommunikációs és vezetői készségek.
  • Széleskörű ismeretek a projektmenedzsment módszertanokban és eszközökben.
  • Jó problémamegoldó képesség és döntéshozatali készség.
  • Kiváló időmenedzsment és prioritáskezelési készség.

Előnyök

  • PMP (Project Management Professional) vagy egyéb projektmenedzsment tanúsítvány.
  • Tapasztalat az iparágban vagy hasonló területen.
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.
  • Kreatív gondolkodásmód és innovációs hajlandóság.
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség változó környezetben.
  • Azonnali munkakezdés lehetősége.

Amit kínálunk

  • Segítőkész, szakmailag magasan képzett mentorok.
  • lendületes, fiatalos csapat,
  • fejlődési lehetőség,
  • továbbképzési lehetőségek,
  • változatos szakmai kihívások,
  • stabil céges háttér.

  • Jelentkezésed küldd el a karrier@digitop.hu e-mail címre.
  • Az üzenethez csatold önéletrajzod és a motivációs leveledet.
Oldal tetejére