Karrier

Karrier

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Nyitott pozícióink

Vezető fejlesztő

Csapatunk bővül, és keresünk egy elkötelezett és tapasztalt Vezető Fejlesztőt az OEEm csapatába. Ha szereted a kihívásokat, és úgy érzed, hogy vezetőként szeretnél hozzájárulni a vállalat fejlődéséhez, akkor várjuk jelentkezésed!

Feladatok

  • A szoftvertervezési folyamatok vezetése, koordinálása és az alkalmazásarchitektúra kidolgozása.
  • Csapatvezetés és mentorálás a fejlesztői csapat tagjai felé.
  • Felelősség a fejlesztői projektek tervezéséért, irányításáért és végrehajtásáért.
  • A fejlesztési folyamatok hatékonyságának a biztosítása és a elvárt minőségű fejlesztési folyamatok fenntartása.
  • Rendszeres riportok és kommunikáció a felső vezetéssel a fejlesztési projektek előrehaladásáról.

Elvárások

  • Legalább 5 év tapasztalat szoftvertervezés és fejlesztés terén.
  • Kiváló vezetői és kommunikációs készségek.
  • Mély szaktudás a modern fejlesztési nyelvekben és keretrendszerekben (pl.,PHP/MySQL, Laravel, NodeRed ).
  • Tapasztalat nagy projektek tervezésében és vezetésében.
  • Kreativitás, proaktivitás és problémamegoldó készség.

Előnyök

  • Tapasztalat az iparágban vagy hasonló területen.
  • Mesterdiploma számítástechnika vagy kapcsolódó területen.
  • Képesség a csapat inspirálására és motiválására.
  • Tapasztalat szoftver minőségbiztosítás terén.

Amit kínálunk

  • Segítőkész, szakmailag magasan képzett mentorok,
  • lendületes, fiatalos csapat,
  • fejlődési lehetőség,
  • továbbképzési lehetőségek,
  • változatos szakmai kihívások,
  • stabil céges háttér,
  • ösztönzési rendszer.

  • Jelentkezésed küldd el a karrier@digitop.hu e-mail címre.
  • Az üzenethez csatold önéletrajzod és a motivációs leveledet.
Oldal tetejére